2016 yılı Facebookda Oynanan En Popüler 10 Oyun 
Criminal case oyunu bilindiği üzere facebook da en beğenilen favori oyunların arasında geliyor. Bir dedektiflik oyunu olan criminal case bölümler halinde zorlaşarak ilerlemeli bir oyundur. Dikkat yeteneğinizin ön plana çıkacağı oyunda hakan adlı dedektif siz olacaksınız. Yapmanız gereken olay yerindeki ipuclarını toplayıp, suçlunun bulunmasına katkı sağlamak olacak.
 
Pet kurtarma oyunu tamamen Türkçe olarak hazırlanmıştır. Oyunumuza başlamak için yüklenme işlemini bekleyip yeşil play simgesine ve ardından birinci bölüme giriş yapın. Kayıt etme özelliği bulunan pet kurtarma oyunu kaldığınız yerden devam edebilme imkanı sunuyor. Bölüm atlamalı olan oyunumuz da yapmanız gereken kutuların üzerinde bulunan hayvanları en alta indirerek kurtulmalarını sağlamak olacak.Candy crush jelly saga oyunu, telefon ve tabletlerde yerini alan şeker patlatma uygulamasının son serisidir. Jellybon'dan yola çıkarak hazırlanan oyunumuz da şekerler ile eğlence dolu vakit geçireceksiniz. Başlamak için beyaz ekran geldiğinde biraz beklemelisiniz. Ardından gerçek oyuna başlayabilirsiniz. Mouse ile oynanan uygulamamızda en az 3 farklı şekeri yan yana getirin ve patlatmalar yaparak ilerleyin. Sizden istenilenleri zamanınızda yapmanız durumunda bir sonraki etapa geçmeye hak kazanacaksınız.


Harika bir kelime oyunu online olarak oynanan bu oyun ile arkadaşlarınıza meydan okuyarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Yemekleri patlatacağınız eğlenceli bir oyun. Bu oyunumuzda balon yerine yemekleri patlatarak eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Yemekleri patlatıp aldığınız puanlar ile bir sonra ki bölüme geçmeye hak kazanabilir ve oyunu bitirebilirsiniz.

Trivia Crack, Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen eğlenceli bir yarışma oyunu olarak tanımlanabilir. Her yaştan oyunsevere hitap eden içeriğiyle dikkat çeken bu oyunda bilim, sanat, tarih, coğrafya ve spor gibi farklı kategoriler altında toplanmış onlarca soruya doğru cevap vermeye ve mümkün olduğunca çok puan toplamaya çalışıyoruz. Kısacası harika bir bilgi yarışması.Bu, Kabarcık Sıçratan Büyü Stella ve kedilerinin, topraklarına musallat olan karanlık ruhları savuşturmada yardımına ihtiyacı var. Bu heyecan verici macerada patlatabildiğin kadar çok kabarcık patlatarak krallık boyu yol al. Seviyeleri kazan ve Cadı Ülkesi'ni adım adım kurtar.

Oyun içindeki özel tekliflerden ödüllere kadar dopdolu olan ve günlerce sürecek temalı etkinliklerin tadını çıkarın. Dragon City’de büyülü bir dünya inşa edin! Yüzlerce ejderha alıp Ejderha Ustası olmak için onları yetiştirin ve seviyelerini artırın!

Artık daha çok masası, turnuvası ve meydan okuyacak daha fazla oyuncusu olan dünyanın en popüler Poker oyunu olarak bilinmektedir.
Nadir ürünleri toplamak ve yeni tarifleri yapmak için çiftlik maceralarına çıkın. Hayvanlar yetiştirip çiftliğinizi arkadaşlarınızla birlikte büyütün. Ticaret yapmak ve paylaşmak için bir çiftlik Kooperatifine katılabilir ya da Anonim Modda kendi başınıza oynayabilirsiniz. FarmVille'i her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz... İnternet'e bağlanmadan bile. En iyi tarafı da, dünyanın en popüler çiftlik oyununu oynamanın ücretsiz olması!
Google+'da Paylaş

Yazar ADMİN

Yazar Hakkında bilgi yazılacak
  Blogger Yorumları

3 yorum :

 1. çok güzel oyunlar

  YanıtlaSil
 2. Elif yaren uslu22 Nisan 2017 10:09

  Tek kelime ile harika herkese tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. Muhammed Berat23 Mayıs 2017 09:02

  ben dragon cityi oynuyorum çok güzel bir oyun tavsiye ederim 76 tane ejderham var

  YanıtlaSil