En iyi 10 Android Oyunu
1-Candy Crush Saga
En çok oynanan Facebook oyunu Candy Crush, iPhone ve android's ücretsiz indirmek mümnkün. Oynadıkça bağımlılık yapan bu oyunda aynı renkleri bir araya getirerek şekerleri patlatmak gerekiyor.
2- Temple Run
Arkanızda kovalayan canavarlardan kaçarken ne kadar ileri gidebilirsiniz? Farklı versiyonlara sahip olan bu oyunda oturduğunuz yerden maceraya dalıyorsunuz.
3- Fruit Ninja
Meyveleri ne kadar seviyorsunuz? Tek el hareketiyle meyveleri kesmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Önemli olan kısa zamanda en yüksek skoru elde etmek.
4- Smurfs Village
Herkesin severek izlediği Şirinler'e ait bir köy kurmak ister misiniz? Kendi Şirinler Köyü'nüze sahip olabilir ve istediğiniz gibi kurabilirsiniz.
5-Jetpack Joyride
Halfbrick Studios çıkışlı bu oyunda, gizli bir laboratuar içinde dönüş yolunu arayan bahtsız bir kahramanı yönlendirmek gerekiyor.
6- Clash of Clans
Kendi kabilenizi kurup savaşlar kazanabilir ve yeni bir yerleşim yeri ele geçebilirsiniz. Önemli olan en güçlü olmak.
7-Real Racing 3
Eğer gelişmiş bir telefon oyunu arıyorsanız Electronik Arts sürümlü Real Racing tam size göre! Muhteşem animasyonlar, hızlı arabalar ve nefes kesici yarışlar.
8-Subway Surfers
Oynadıkça bağımlısı olduğunuz oyunda kahramanımız istasyon görevlisinden kaçıyor. Yakalanmamak için trenlerin üstünden atlamak, raylarda koşmak ve diğer engellerin altından geçmek gerekiyor.
9-Mini Golf Match Up
Kim yanında küçük bir golf sahası taşımak istemez ki? 5 alandan ve 18 delikten oluşan minyatür golf oyununu telefonunuz sayesinde her yere götürebilirsiniz.
10- Hay Day
Her yaşta insana bağımlılık yapan bu oyunda kendinize ait tarlanız oluyor ve ürün yetiştirmek, satmak sizin elinizde. Facebook bağlantılı bu oyunda seviye atladıkça yeni ürünler açılıyor.

Google+'da Paylaş

Yazar ADMİN

Yazar Hakkında bilgi yazılacak
    Blogger Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder