2016'da Alınabilecek Teknolojik HediyelerÖzel günlerde birçoğumuzu hediye telaşı alır. Özellikle teknolojik cihazlar, en cazip armağanları arasında gösterilmektedir. Bizlerde elimizden geldiğince belirli kategorilerdeki teknolojik hediyeleri yazımızda sizlere sunacağız. İşte 2016 yılını için teknoloji tutkunlarına alınabilecek birbirinden farklı hediyeler;

Oyunlar

Teknoloji seven sevdiklerinize birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar hediye edebilirsiniz. FIFA 16, Star Wars Battlefron ve Fallout 4 oyunlardan birkaçı bunlar olabilir. Futbol tutkunları için önerebileceğimiz en güzel oyun  FIFA 2016 iken Star Wars Battlefron oyunu ile de  harika grafik desteğiyle strateji oyununu doya doya oynayabilirsiniz.

Giyilebilir aksesuarlar

Son yıllarda teknoloji dünyasında en çok gelişen kategoriler arasında Giyilebilir aksesuarlar bulunmaktadır. Apple Watch, Samsung Gear S2, Quadro Smart Watch S90 akıllı saatlerden birkaçı olarak dikkat çekerken, Microsoft Band2, Xiaomi Mi Band, Sony Smart Band ve T-Fit gibi cihazlar da özellikle giyilebilir sağlık aksesuarları arasında ön plana çıkmaktadır. Bunların dışında, Quadro akıllı yüzük, Misfit Shine akıllı kolye gibi hediyelerde alınabilecek hediyeler arasında en popüler olanlarıdır.
Şarj cihazları / Üniteleri

günümüzde mobil cihazların yoğun kullandıkları bu ortamda kablosuz şarj üniteleri artık hayatımızda önemli bir yer almaktadır. Bu şarj üniteleri içinde DuPont Corian Charging Surface dikkat çekenlerden bir tanesi. Bunun yanında, Ttech Dock ve LG Kablosuz Şarj WCD-100 de öne çıkan diğer ürünlerdir.

Bluetooth hoparlörler

Müzik ve film tutkunu sevdikleriniz için alınabilecek harika hediyelerden birkaçı bluetooth hoparlörlerdir. Bu sektörde Mobicom’un Türkiye’de piyasaya sunduğu Jam Neutron, hem fiyatıyla hem de kalitesiyle önerilebilecek hediye olarak sunulmaktadır. Bunun yanında, Philips’in BT50 isimli bluetooth özellikli hoparlör, kompakt yapısıyla her yere taşınıyor.Aynı zamanda avuç büyüklüğündeki tasarımıyla ön plana çıkan Urban Revolt Drum ve Beats Pill sizlere önerebileceğimiz hediyeler arasındadır.

Fotoğraf makineleri

Fotoğraf makineleri, fotoğraf tutkunlarının her daim gönüllerini fethedeceğiniz gözde hediyeleri arasındadır. Bu makinelerden sizlere önereceğimiz en gözde hediyeler arasında Nikon D3300’dur. Bunun yanı sıra Canon severlere önerebileceğimiz en gözdeleri arasında ise, Canon’un EOS 100D bulunmaktadır. Bunlara alternatif olarak ise Sony a7 II ve Pentax Ricoh da sunulabilir.

Kablosuz kulaklıklar

Kablosuz kulaklık kategorisinde tabletinize ya da telefonunuza uygun güzel bir hediye olarak sunulabilir.

Akıllı bavullar

Akıllı bavullar telefon üzerinde bulunan uygulama sayesinde akıllı telefon aracılığıyla kilitlenebiliyor ve açılabiliyor. Üzerinde bulunan GPS sayesinde ise gezdiğiniz yerlerin detayları telefon üzerinden görülebiliyor. Valizden çok fazla uzaklaştığınız taktirde valiz kendini kilitliyor. Biraz pahalı ama sürekli seyahat edenler için harika bir hediye.
Google+'da Paylaş

Yazar ADMİN

Yazar Hakkında bilgi yazılacak
    Blogger Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder